Łóżko rehabilitacyjne

W swojej ofercie posiadamy dwa modele łóżek: Burmeier Dali oraz TekVor EcoFit.

Łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali posiada elektryczną regulację oparcia pleców, ud, wysokości leża oraz funkcję anty-Trendelenburga, z możliwością blokad poszczególnych pozycji za pomocą pilota. Leżysko występuje w dwóch wariantach: drewnianej i metalowej. Łóżko posiada barierki zabezpieczające drewniane, a na życzenie klienta metalowe.

Łóżko rehabilitacyjne TekVor EcoFit posiada elektryczną regulację oparcia pleców, ud, wysokości leża oraz funkcję łączoną oparcia pleców i ud. Funkcjonalność łóżka opiera się na działaniu najnowszych siłowników o eleganckim wyglądzie. Leże występuje w wariancie metalowym, łatwym w utrzymaniu czystości. Łóżko posiada szerokie barierki zabezpieczające drewniane.

Oba modele mają w zestawie wysięgnik z trójkątem. Wykonane są w drewnie bukowym nadając im tym samym elegancki, domowy wygląd.

Możliwość zakupu nowego materaca w atrakcyjnej cenie 200zł!

Na życzenie klienta wypożyczenie materaca piankowego GRATIS!

dowóz gratis w Bydgoszczy Transport Zapewniamy darmowy transport na terenie Bydgoszczy przy wypożyczeniu za kwotę min. 99 zł.
Poza Bydgoszczą koszt dowozu jest ustalany indywidualnie.
150 zł / miesiąc
  • Akcesoria
  • Cechy sprzętu
  • Parametry techniczne
Koszt zakupu nowego materaca: 200 zł
Na życzenie klienta wypożyczenie materaca piankowego GRATIS!

Materac piankowy wykonany jest z wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Posiada odpowiednią sprężystość, co sprawia, że dopasowuje się do ciała pacjenta. Przy właściwym użytkowaniu pianka jest bardzo trwała i może nam służyć przez lata. Jest podstawowym materacem do łóżka rehabilitacyjnego. Wysokość 10 cm.

Koszt zakupu nowego materaca: 170 zł

Właściwością bąbelkowego materaca przeciwodleżynowego jest możliwość automatycznej regulacji ciśnienia w komorach materaca za pomocą pompy i dostosowanie ciśnienia powietrza do wagi pacjenta. Cicha pompa elektryczna, która pracuje w cyklu 12-minutowym zapewnia właściwe różnicowanie napięcia i nacisku na różne partie ciała, przez co zmniejsza się ryzyko powstania odleżyn. Materac przeciwodleżynowy bąbelkowy zalecany jest dla chorych, u których jeszcze nie wystąpiły odleżyny.

Koszt zakupu nowego materaca: 500 zł

Właściwością rurowego materaca przeciwodleżynowego jest możliwość samodzielnej regulacji ciśnienia w komorach materaca i dostosowanie ciśnienia powietrza do wagi pacjenta, a także możliwość wypięcia komory. Bardzo cicha pompa elektryczna, która pracuje w cyklu 12-minutowym zapewnia właściwe różnicowanie napięcia i nacisku na różne partie ciała, przez co zmniejsza się ryzyko powstania odleżyn. Materac rurowy zalecany jest dla chorych, u których powstały już odleżyny, chorujących na cukrzycę, u których zwiększa się ryzyko powstania odleżyn, a także dla chorych z wagą do 140 kg.

Koszt wypożyczenia: 35 zł / miesiąc

Stolik przyłóżkowy charakteryzuje duży zakres regulacji. Laminowany blat z podwyższonymi krawędziami zabezpieczającymi chroni przedmioty przed zsuwaniem się. Łatwa regulacja wysokości za pomocą tylko jednej śruby. Nachylenie blatu regulowane jest bezstopniowo do 45 stopni w każdą stronę przy pomocy śruby z mechanizmem zaciskowym.

Cechy łóżka:

  • leże czterosegmentowe
  • funkcja anty-Trendelenburga
  • regulacja wysokości leża od 40cm do 80cm
  • elementy drewniane w kolorze bukowym
  • barierki drewniane lub na życzenie klienta metalowe
  • kółka jezdne z hamulcami
  • wysięgnik z trójkątem

Wymiary leża:90 cm x 200 cm

Szerokość całkowita:101 cm

Długość całkowita:215 cm

Max obciążenie:180 kg

Waga całego łóżka:101 kg

Kółka wyposażone w hamulce